قطره میرتول

قطره میرتول


میرتول :داروی گیاهی تقویت کننده موی سر

مورد سبز از قدیم الایام جهت تقویت مو بکار رفته است. آنچه را که عامه مردم تقویت مو نامیده اند یک واقعیت است که دلایل آن امروزه در تحقیقات علمی به اثبات رسیده است. عوامل مخرب خارجی مثل قارچها باکتری ها و عوامل حساسیت زا مثل مواد شیمیایی موجود در پاک کننده های امروزی رنگبرها و رنگهای مو به اشکال مختلفی باعث تخریب پوست به صورت التهاب شوره خارش و تضعیف مو به صورت خشکی موخوره و ریزش مو و نهایتا موجب نارضایتی افراد حساس می گردند.

روغن مورد دارای ترکیبات متعددی است که مجموعا دارای خواص ضد قارچ (اعم از قارچ های بیماری زا و فرصت طلب) و همه باکتری های فرصت طلب و اغلب باکتری های بیماریزا بوده و با مهار رشد و نمو این میکروارگانیسم ها از اثرات تخریبی آنها بر سطح پوست و پیاز مو جلوگیری می نماید.

دستور مصرف : جهت رفع خارش و ریزش مو محتویات یک ویال را در یکعدد شامپو (حدود 200 گرم) خالی کرده خوب بهم بزنید و سر را با آن شستشو دهید. دقت کنید پس از ماساژ حداقل 10 دقیقه روی پوست بماند تا کاملا جذب و اثر میکروبی خود را اعمال کند. قطعا پس از استحمام لطافت مو و سلامت پوست را براحتی احساس می کنید. در مورد شوره و حساسیت ها نیز به همین طریق عمل کنید و جهت تقویت ابرو علاوه بر روش گفته شده می توانید ابرو را با میرتول خالص چرب نمائید.تاثیر میرتول بر ابرو ها پس از حداقل 10 روز بهتر آشکار می شود.

87,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : قطره میرتول , روغن , روغن مش سر , ضد ریزش مو , یرتول , تقویت ابرو , تقویت موی سر , ضد خار

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر